ثبت شرکت سهامی خاص
می 4, 2020
ثبت طرح صنعتی
می 4, 2020

شرکت های ثبت برند

در مقاله ما به بررسی برند، ثبت برند و شرکت های ثبت برند و رودی که برای ثبت برند باید طی شود را برای شما توضیح خواهیم داد.

برند چیست؟

یک طراحی منحصر به فرد ، علامت ، نماد ، کلمات یا ترکیبی از اینها ، در ایجاد تصویری که یک محصول را مشخص کرده و آن را از رقبای خود متمایز می کند ، استفاده شده است. با گذشت زمان ، این تصویر با سطح اعتبار ، کیفیت و رضایت در ذهن مصرف کننده همراه می شود. بنابراین برند ها با ایستادگی در برابر مزایا و ارزش خاص ، به مصرف کنندگان آسیب دیده در بازار شلوغ و پیچیده کمک می کنند.

مراحل و مدارک ثبت برند

با مراجعه به یک شرکت های ثبت برند معتبر و شناخته شده برای امور ثبتی، شما از دردسر های روند اداری ثبت برند جلوگیری می کنید و کارهای شما با سرعت بیشتری انجام می شوند.

برای اطلاعات بیشتر با شرکت های ثبت که یکی از شرکت های ثبت برند مهم و با تخصص بالا در این زمینه می باشد تماس حاصل فرمایید.

البته در ابتدا به این مسئله باید دقت کرد که ثبت برند به نام شخص حقیقی است و علامت ثبت برند شرکت به شخص حقوقی گفته می شود. برای ثبت هر کدام از این نوع برند ها مدارکی نیاز می باشد که باید آن ها را تهیه و اسکن کرد.

مدارک لازم برای ثبت برند شخصی حقیقی

  • ارائه کپی شناسنامه
  • ارائه کارت ملی
  • ارائه کپی کارت بازرگانی(در صورتی که از حروف لاتین استفاده شده باشد)
  • ارائه کپی مجوز فعالیت (پروانه ی بهره برداری، پروانه ی ساخت، جواز تاسیس، جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هر گونه گواهی فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی دولتی)

مدارک ثبت برند شخص حقوقی:

  • ارائه کپی کارت ملی
  • ارائه کپی شناسنامه
  • ارائه کپی روزنامه ی تاسیس و آخرین تغییرات شرکت (باید توجه کرد که از آخرین تغییرات شرکت نباید بیش از دو سال گذشته باشد)
  • ارائه کپی مجوز فعالیت (جواز تاسیس، پروانه ی بهره برداری، پروانه ی ساخت، جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هر گونه گواهی فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی دولتی)
  • ارائه کارت بازرگانی(در صورتی که از حروف لاتین استفاده شده باشد)

مراحل ثبت برند

شما می توانید بدون مراجعه ی حضوری به اداره ثبت علائم تجاری، برند یا همان علامت تجاری خود را ثبت نمایید، برای این کار ابتدا به سامانه http://iripo.ssaa.ir مراجعه نمایید. از طریق راهنمایی که در سایت وجود دارد شما به راحتی می توانید ثبت نام تجاری انجام دهید.

براس شروع، پس از ورود به وب سایت بر روی قسمت ثبت برند کلیک کنید، سپس تمام مراحلی که برای ثبت نام تجاری در آنجا وجود دارد را سپری کنید. البته بهتر است که قبل از شروع، تمام مدارک لازم را آماده کنید و اسکن آن ها را در اختیار داشته باشید. مدارک مورد نیاز را در بالا به آن ها پرداخته ایم.

در ادامه بعد از اتمام کار شما یک کد رهگیری دریافت خواهید کرد. پس از اینکه مدارک شما مورد تایید کارشناس مربوطه قرار گرفت، دو نسخه از قراردارد به شما ایمیل می شود. شما باید دو نسخه را امضا نمایید و سپس یکی از نسخه ها را برابر اصل نمایید و به آدرس مرکز ارسال نمایید و پس از دریافت کامل مدارک، مرحله های ثبت برند آغاز می شود. بنابراین همانطور که گفته شد بهتر است برای ثبت برند به شرکت های ثبت برند مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید